Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náš tým

 ru.jpg

 

 

 

 Růžena Míková

učitelka

 Vystudovala SPGŠ Beroun, obor předškolní pedagogika, absolvovala vzdělávací programy v oblasti logopedie (věnuje se nápravě lehčích vad řeči), dále absolvovala vzdělávací program v oblasti práce s dětmi s odkladem školní docházky, semináře z oblasti pohybové výchovy a výtvarných technik u předškolních dětí, semináře z environmentální výchovy.

 

118631887_1022121478199799_7326107195999917041_n.jpg

 

 

 

 

Bc. Tereza Dragounová

  učitelka

Vystudovala SPGŠ Beroun, obor předškolní pedagogika, poté obor učitelství pro MŠ na Západočeské univerzitě v Plzni. Ve vzdělávacím procesu využívá bohaté zkušenosti, které získala v rámci praxí během svého studia a snaží se do něj rovnoměrně zařazovat všechny druhy činností. Již několik let se věnuje amatérskému divadlu a ráda tyto zkušenosti uplatňuje  hraním  loutkového  divadla pro děti.

img_4137.jpg

 

 

 

 

Anna Krajčová

  učitelka

Vystudovala SPGŠ Beroun obor předškolní pedagogika.  Ve vzdělávacím procesu využívá bohaté zkušenosti, které získala v rámci praxí během  svého studia. Snaží se o harmonický rozvoj všech poznatků a dovedností dětí propojením hudebních, výtvarných, pohybových, citových a dalších činností. 

mad.jpg

 

 

 

 

Kateřina Maďarová

vedoucí učitelka

Vystudovala SPGŠ Mladá Boleslav, obor předškolní pedagogika. V rámci svého profesního rozvoje absolvovala kurz Respektovat a být respektován, přičemž prvky sociální komunikace uplatňuje během vzdělávacího procesu. Ve školce využívá bohaté zkušenosti z oblasti výtvarné výchovy (netradiční techniky).